حکمت ما

نوشته های یک وبلاگ نویس وابسته به نظام اسلامی

حکمت ما

نوشته های یک وبلاگ نویس وابسته به نظام اسلامی

حکمت ما

در آن سوی خیال، باغیست زیبا و رویایی، که با همه وجودم، اشتیاق رسیدن به آن را، در خود فریاد می زنم...!!!
"اللهم ارزقنی توفیق الجهاد و الشهاده فی سبیلک""عصر عاشورا" مقدمه "عصر ظهور" است؛ و پس از حسین(ع)، قرن هاست سربازان زیادی به میدان نبرد رفته اند، و باز هم خواهند رفت ...
در وسعت زمینی که همه جایش کربلا و زمانی که هر روزش عاشوراست...

ای مولا و ای آقای ما، اذن نبرد بده و ما را لیاقت فدایی شدن در مقابل دیدگانت نصیب کن...
طبقه بندی موضوعی
آخرین نظرات
  • ۱۵ بهمن ۹۶، ۲۳:۵۵ - پروژه متلب
    عالی

سه شنبه, ۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۵:۰۴ ق.ظ

تیتر یک ...

سه شنبه, ۲ تیر ۱۳۹۴، ۰۵:۰۴ ق.ظ

این کلیپ را حتماً ببینید ...

نظرات  (۱۸)

یکی از خوبی های ماه رمضان همینه که فشار گشنگی و تشنگی نمیذاره بعضی ها اراجیف بنویسن و چرندیات بدن بیرون.از وقتی رمضون شده کمتر نوشتی.همون زیر باد کولر بخواب دگه مطلب ننویس خدا خیرت بده.

تو واتس آپ و لاین و تانگو و هر جا میریم میبدی ها دارن از تو حرف میزنن و میخندند.بچه جون مگه مجبوری خودتو دلقک کنی تا مردم بهت بخندند.

اللهم اجعل امورنا خیرا بحق محمد و آل محمد(ص)

پاسخ:
دوست عزیز، باید عرض کنم اتفاقاً مطلب بیشتر از همیشه آماده دارم و بیشتر وقتم با کامپیوتر میگذر... اما ننوشتن در حکمت ما دلایل دیگه ای داره که نوشتنی نیست...
...
امید که عاقبت همه به خیر بشه، مخصوصاً اونها که تمسخر می کنند. البته تا تمسخر، بوی توهین و ... نگیره، بنده به دل نمی گیرم
جهت استحضار کامنت گذار محترم «ضیایی»،
بنده و امثال بنده بیشترین استفاده را از نوشته ها ی این وبلاگ
برده ایم و ان شاءالله زین پس نیز خواهیم برد.

به این امر هم خوب واقفید که با این لفاظی ها و «همون زیر باد کولر بخواب» ها و «تمسخر در واتس آپ » ها خللی در اراده ی جبهه ی انقلابی وارد نتوانید کرد.

امثال شماها باید بروند دنبال سرخوشی خودشان.
شماها را با این نوشته ها چه کار..
پاسخ:
ممنون ...
التماس دعای خیر...
از کی تا حالا کریمی و امثالهم شدند جبهه انقلابی؟ایشون که هر چی نوشته و گفته جز تندروی و افراط و تفریط که به ضرر انقلاب هست چیزی نبوده.این که گفتم "زیر باد کولر بخواب" جناب صاد شما هم برو بخواب و بیخودی خودتو تو جبهه انقلاب جا نده.

آقای کریمی فردی نیست که بتواند مطلب و مقاله بنویسید.یعنی بدرد اینکار نمیخورد.اگر مقالات ایشون رو دست چند تا خبره بدهید میفهمید که ایشون فقط جملات تندروها و افراطیون رو بلبل وار تکرار میکنه.همین.داعش هم با همین شیوه ها میخواد اسلام رو بدنام کنه.پس شماها هم نوعی داعش هستید.

در ضمن من در شبکه های اجتماعی نیستم که بخوام کسی رو تمسخر کنم.ولی چون دیدم و شنیدم که چنین چیزی هست.خواستم بهشون اطلاع بدم.کار بدی کردم؟

کریمی از تندروی و افراط و تفریط دست بردار و سعی کن کمتر مورد نفرت قرار بگیری.بعد 120 سال اگر فوت کردی لااقل پشت سر جنازه ات یه خدا بیامرزی باشه.نه اینکه همه بگن این خشک مقدس بی مغز مرد.

اللهم صل علی محمد و آل محمد
پاسخ:
در این مورد که اگر مطالبم به خبره ها داده بشه، اونها نظرشون این هست! بنده هم با شما موافقم. هیچ وقت همه ادعایی مبنی بر اینکه مطالب بنده استاندارد مقاله رو داره نداشتم.
اما دوست عزیز انگار یه سوزن هم باید به خودتون بزنید، اینکه سرهم بندی و با کلی گویی بنده رو تند رو و ... بنامید، ایرادش به شما وارده، چون مطلب نوشته شده رو باید با مطلب جواب داد نه اینکه برچسب بهش زد.
به دل نگیرید، ولی باور کنید در عرف به شما میگن تندرو و ...
التماس دعای عاقبت به خیری و عاقبت به شهادتی ...
30 اردیبهشت بود که سرتیپ باقر‌زاده گفت: پیکرهای ۱۷۵ تن از شهدایی که وارد کشور شدند متعلق به غواصان عملیات کربلای 4 است که برخی از پیکرهای مطهر این شهدا کشف شد که هیچ جراحتی نداشت و متوجه شدیم که آن‌ها زنده به گور شدند. عبارت واضح بود. برخی از شهدا.... ولی خب سریع این کلمه * برخی* گم شد و تبدیل شده به 175 ...!! بعد یک نمایشگاه برگزار شد و فقط یک شهید بدون آنکه بگویند خانواده اش چه زجری میکشد رفت داخل ویترین ، کلی عکس از همان یک شهید کاملا تزئین شده گرفتند و بعد کلی کارهای گرافیکی دادند بیرون و حسابی تبلیغات. همان اول کاملا مشخص بود که یک برنامه تبیلیغاتی برای بهره بردای از شهدا چیده شده.در یک هفته اخیر مرتب گفته شد این شهدا پیامی آورده اند. خب تا اینجا حرفی نیست ولی پیام چه بود ؟؟ در رسانه ها مستقیم و غیر مستقیم مشخص شد پیام آورده شده ی شهدا چیست !! امروز هم شعارها و بنر و بروشوری که پخش شد معلوم شد پیام شهدا این است که نباید ملت ایران در مذاکرات هسته ای با آمریکا کنار بیاید و تن به سازش دهد !! من کاری ندارم که چگونه برخی از روی استخوان های شهدا فهمیده اند نظر امروز آنان درباره مذاکرات هسته ای چیست !! اما خب من میگویم حرف آقایان درست !! سوال اصلی من چیز دیگری است !! چرا شهدا فقط درباره مذاکرات هسته ای پیام آورده اند ؟؟ مثلا هیچ کدام از این 175 شهید درباره احمدی نژاد که امروز بالای جایگاه بود و دست تکان میداد نظری ندارند ؟؟ برای او پیامی نیاورده اند که چرا 2 معاون و دها مقام دولتش در زندان هستند و ده ها پرونده فساد بزرگ و کوچک از او رو شده؟؟ چرا شهدا درباره گم شدن 100 میلیارد دلار پول در زمان واگذاری های اصل 44 نظری ندارند؟؟ چرا شهدا امروز از مسئولان سوال نکردند که چرا آمار زنان معتاد نسبت به 5 سال پیش 2 برابر شده؟ این شهدا خبر دارند که در تهرانی که درآن تشییع شدند چند هزار زن خیابانی هست؟؟ تعجب میکنم که شهدا درباره ریز مذاکرات هسته ای در ژنو و اتفاقات سوریه نظر دارند اما درباره وقایع مجلس ایران حرفی ندارند!! مثلا ندیدم که هیچ شهیدی پیام بیاورد که آقای نماینده چرا برای پس گرفتن امضاء در استیضاح 5 میلیون پول گرفتی؟؟ راستی شهدا درباره آمار بیکاری ، تورم ، فقر ، تعداد زندانیان ، تعداد پروندهای قوه قضاییه ، فرار مغزها پیامی ندارند؟؟ کاش روی تابوت آنها روزنامه هفته قبل را میزدند که نوشته بود معاون رئیس جمهور 20 هزار میلیارد تومان پول از کشور به مقصد کشورهای عربی خارج کرده !! همان کشورهای عربی که پول دادند صدام تا شما را زنده به گور کند ... کاش روزنامه میخواندید بلکه پیامی در این موارد هم میدادید....
پاسخ:
دوست بزرگوار؛ اینکه شهدا پیام ناسازگاری با آمریکا رو آوردند، اون ناسازگاری با مبنای استکبار جهانی هست که به قول حضرت آقا در آمریکا متجلی شده. شهدا پیام های زیادی رو آوردند، چون بحث بر سر پیاده کردن اسلام ناب هست...
یک پیام شهدا هم اِعمال قانون و احترام به اون هست، اگر احمدی نژادی و یا ... بدی کردند، قانون کم کم بهشون میرسه، نه اینکه به صرف یک اتهام بشه پیام شهدا رو انحصاری کرد...
شهدا برای اسلام رفتند و اسلام جمیع قوانین و دستورات الهی و خوبه، پس نه کسی شهدا رو خصوصی سازی کرده نه شما این حرف اشتباه رو بزن...
کریمی جون من دیگه باهت قهرم
اگه از 3 فرسخی ببینمت در میرم
....
این بنده خدا میگه داعشی هستی....
مترسم بیای سرمو با مواد منفجره ببری و بفرستی هوا....
سرم که به تنم زیادی نکرده که....
دیگه نبینمت ها:D:D
پاسخ:
سلام ناشناس ...
هر جور راحتی عزیز دل :)
۱۴ مرداد ۹۴ ، ۲۲:۴۸ ماسال نیوز
موفق باشید
پاسخ:
سلامت باشید بزرگوار...
۱۷ مرداد ۹۴ ، ۱۹:۴۶ ... یک بسیجی ...
لحظه هایتان مهدی(عج)پسند
مجتبی
بنده هم همانند آقای صاد از مطااب ایشون خیلی استفاده بردم.
حداقلش اینه که ایشون از روی استدلال چیزی مینویسه ولی مخالفاش با فحش و برچسب زدن و بلغور کردن حرفهای کلی و ادعایی صرف حرف می زنند.
پاسخ:
ممنون برادر ...
جالبه افرادی نیروهای انقلابی رو متهم به داعشی بودن میکنند که همین چند سال پیش با هدف تضعیف جبهه مقاومت در عین سردادن شعار «نه غزه نه لبنان» رسما از مخالفان بشار اسد که داعشی های امروز هستند در فتنه اعلام حمایت میکردند!!
بهتره خسته دل عزیز دست از نشر اکاذیب و شایعه پراکنی برداره و روی اتهامات اثبات نشده و بی سند که هنوز حتی دادگاهی براش تشکیل نشده مانور نده..از جهانگیری معاون این دولت که شکایت شد و کاش این دولت از پیشنهاد مناظره احمدی نژاد تا این حد فراری نبود تا برای مثال دلیل حضور افرادی که شاهکار کرسنت رو به بار آوردند در کابینه این دولت رو بدونیم ...در ضمن شهدا اگر به معامله و مذاکره با دشمن راضی بودند در همون زمان «دست بسته زنده به گور شدن» رو به «نشستن با صدامیان و آمریکاییها پای میز مذاکره(!)» ترجیح نمیدادند!!
با عرض پوزش از ساحت وبلاگ..
پاسخ:
ممنون و متشکر از نظر خوبتون ...
حرف قشنگی زدید امیدوارم قاتلان منا نابود شن.
یاد یه خاطره افتادم:
بایکی از راویان دفاع مقدس میبدی بودیم..
ایشون به شوخی میگفت این دیگه مونده بود چپیه ماهاهم بندازن رو سر زن آمریکایی...
همه زدیم زیر خنده.
خوب.راهکار جنگ نرم چیه؟بنظرت ابزار آلات و فناوری جنگ نرم از کجا اومده؟

جناب کریمی.همین کامپیوتری که شما دارید.همین اینترنت که استفاده میکنید.همین تلویزیون و ماهواره و فلش مموری و گوشی های هوشمند و تبلت و آیفون و کلا شبکه های اجتماعی که الان هستند.همه از غرب و آمریکا اومده.خوب پس باید گفت ابزاآلات جنگ نرمی که ما استفاده میکنیم همش از اونطرف اومده.پس کنترل اون هم دست ما نیست.جامعه هم نیاز مبرم داره که استفاده کنه.چین و روسیه دو رقیب و دشمن آمریکا هم دارن از همین فناوری ها استفاده میکنند.و تلاش میکنند که بتونند همراه با دهکده جهانی پیش بروند....اما.....

اما ما چی؟تو چی؟چیکار بلدی؟چی میتونی بسازی؟چقدر مستقل هستیم.وقتی عرضه ساختن نداریم.پس در جنگ نرم هم بازنده ایم.روسیه جنگنده از آمریکا نمیخره..خودش میسازه.چین جنگنده ساخت خودشون هم دارن.در جنگ سخت میشه دشمن رو شکست داد.اما در جنگ نرم تا زمانی که حضرتعالی پشت کامپیوتر تو خونت نشستی و فقط شعار میدی.بدون ذره ای علم و عمل.پس یک بازنده هستی.باز کردن درب اقتصادی کشور به روی کالای چینی خودش کمک به جنگ نرم هست.چون یا باید مثل سایر کشورهای دنیا با اینها استفاده مطلوب بکنی و کنار بیایی باهاش و یا کلا مثل کره شمالی دور کشورت دیوار بکشی.

نمیشه از ابزار جنگ نرم ساخت دیگران استفاده بکنی بعد بخوای جلوشو بگیری.کنترل اون ماهواره ها در فضا که کانال های خارج کشور رو پخش میکنند دست کیه؟دست تو هست؟شایدم دست سایت "میبد ما" هست؟کنترل اون دست سازندگان اونه.پس تا زمانی که اونا بخوان اون ماهواره برنامه پخش میکنه و مردم غمزده ما هم برای اینکه از دست حرفهای شما و امثال شماها راحت بشند میرن طرف اونا....تا زمانی که تو تندروی و حماقت داری در گفتارت کسی جذب شما نمیشه.همین عدم توانایی در جذب افراد یعنی شکست در جنگ نرم.اگر افرادی مثل شما و امثالهم کمی عاقل بودید و با تندروی ها و حرفهاتون دانشمندان و متفکران داخلی رو فراری نمیدادید.و اجازه میدادید در جامعه افراد با لیاقت حضور داشته باشند .الان نباید از وحشت جنگ نرم اینقدر بترسید.جناب کریمی در جنگ نرم فرهنگ سازی مهمه.فرهنگ سازی فرهنگ تحمیلی نیست.یعنی شما میخواهید فرهنگی رو بر جامعه تحمیل و اجباری کنید که خودتون میخواهید.پس در جنگ نرم شکست میخورید.و شکست هم خوردید.خیلی وقته.
مشکل شماها همینه که همه چیز رو جنگ نرم هم می بینید.خوب راهکاری هم که ندارید.اینترنت رو فیلترینگ شدید کردید.مردم و علی الخصوص جوانها با این ابزارمثل فیلتر شکن ها در اینترنت در حال گشت و گذارند.و جاهایی که نباید بروند رو میروند چون راه باز شده.اگر اجازه میدادید در جامعه افراد منتقد هم حرفها و اشکالات رو به واقع بگویند .لازم نبود در شبکه های اجتماعی و ماهواره ای مشکلات و حرفهای مردم شنیده شود...پس حرف کوتاه کن و اینقدر سخن بی عمل بر زبان نران.کل مملکت شده مستعمره چین و روسیه .و کل مملکت مملو از کالای های چینی هست.80 درصد ابزار الات مورد استفاده مردم که در جنگ نرم هم کاربرد داره(کامپیوتر-لب تاپ-گوشی های هوشمتد-ابزارالات اینترنتی) همه از چین میآید.شرط اول در پیروزی در جنگ نرم استقلال و پیشرفت در سایه آزادی بیان میباشد.در غیر این صورت تا خودمون پیشرفت نکنیم.همیشه در جنگ نرم بازنده ایم.نه فقط کشور ما.تمام کشورهای جهان سوم و حتی جهان اول هم ممکنه بازنده باشند.در ژاپن که الان فرهنگ غربی بخود گرفته و لباسهاشون به سبک قدیم نیست.اعتراضاتی میشه که فرهنگ غرب وارد کشورشون شده و نمیتونند کاری انجام بدهند مگر فرهنگ سازی.اما باز هم شکست خوردند.تصور کن ژاپن که ده ها برابر پیشرفته تر از ماست در جنگ نرم و جنگ فرهنگی آه و فغان میکنند.الان ژاپنی ها اکثرشون به سبک غربی ها لباس می پوشند نه به سبک سنتی قدیم.و قدیمی های ژاپن از این موضوع دلخور هستند.

کشور ما دیگه بدتر.نارضایتی اقتصادی و فراری بودن مردم از دولت و حکومت و فرهنگ دروغگویی و اختلاس و دزدی و بازی های جناحی و سیاسی و غیرو رو هم بهش اضافه کن.بنظرت اونوقت میشه از فرهنگ سازی برای مقابله با جنگ نرم سخن گفت.مقابله با جنگ نرم راه حل داره.حتما داره.اما تو این کشور و تو این وضعیت و با افرادی مثل شماها و افکار عقب مانده اتان تا خدا خداست و ایران ایران هست شکست حتمی و قطعی میباشد.باور نمیکنی.منتظر باش تا نتیجه رو ببینی.
پاسخ:
سلمان یا حسین یا هر اسمی که دارید!!!
دوست من، انگار بدجور منفعل رسانه های غربی هستی. نظر قبلی رو به خاطر اینکه نوشتی خصوصی، جوابی ندادم، اما در مورد اون جوابهای خوبی داشتم.
در مورد اینکه شما فقط بنده رو پشت کامپیوتر و منفعل می بینی، اشکال از شما نیست، فعالیت های بنده اونقدر هست که 90 درصدش رو شما نمی بینی و فقط نمود گوشه ای از  اون رو تو رسانه می بینی. الحمدلله قشر نوجوان و جوانی که ما با اون طرف هستیم، به قول حضرت آقا، اگر از بچه های زمان جنگ بهتر نباشه، بدتر نیست. نسبت به گذشته نیز استعدادهای فوق العاده ای دارند رشد می کنند، این ها رو تو اینده خواهی دید...(بنده سالهاست در این حوزه کار می کنم و برخورد های زیادی داشتم)
 در مورد تکنولوژی هم با نظر شما مخالفم، ما داریم با استفاده از همین تکنولوژی که برخی چون شما رو بدجور زمین زده، خیلی ها رو هدفمند تربیت می کنیم. فقط نمیشه و نمی تونیم اون کارها رو جار بزنیم، من و امثال من، نمود کارشون رسانه ای نمیشه، اما بسیار موثر و مفید هست...(ان شاءالله)
آینده خیلی چیزها رو روشن می کنه، و شما تضاد بین حرفتون و واقعیت جامعه رو خواهید فهمید....
ما رای ندادیم.در خانه ماندیم.تا فردا چیزی به گردنمان نباشد.تا فردا اگر اختلاسی شد.اگر بنام دین و کتاب دزدی کردند.بر خودمان لعنت ندهیم که چرا رای دادیم.

بله .ما در خانه ماندیم.تا فقط یک جرم رای ندادن به گردنمان باشد نه بار گناه یک خلق.
پاسخ:
آدم های خنثی، اگر همین ادعا رو داشته باشند، مشکلی نیست، همون گناه رای ندادن هم گردن من... اما وقتی در هر موقعیتی دهانشان به انتقاد باز است، سخت می شود... یک قدم برای نظام برنداشتن و همیشه مدعی بودن گناه کمی نیست
۲۴ اسفند ۹۴ ، ۰۹:۴۶ ... یک بسیجی ...
التماس دعا
پاسخ:
محتاج دعاییم...
یا زهرا (س)
آقای کریمی "عید بزرگ چهارشنبه سوری همراه با نوروز باستانی پرشکوه که سراسر افتخار ایران و ایرانیست بر شما مبارک باشد.هیچ چیزی و هیچ مذهبی در ایران نمیتونه نوروز عظیم باستانی رو کمرنگ جلوه بده.همانطور که ملاحظه می فرمایید مردم میلیونی در نوروز شور و شوق دارند.و البته صدها سال هم که شده این نوروز عظیم را گرامی خواهند داشت.
پاسخ:
ممنون و به شما هم تبریک میگم. یک حدیث خوشگل هم تقدیم شما می کنم :

امام صادق‏ علیه السلام :

ما مِن یَومِ نَیروزٍ إلاّ و نَحنُ نَتَوقَّعُ فِیهِ الفَرَجَ لأِنَّهُ مِن أیّامِنا و أیّامِ شِیعَتِنا
هیچ نوروزی‏ نیست مگر آن‏که ما در آن روز منتظر فرج [ظهور قائم آل‏محمّدصلی الله علیه وآله] هستیم ؛ چرا که نوروز از روزهای ما و شیعیان ما است.

مستدرک الوسائل ، ج 6 ، ص 352


گویند:مردی در امامزاده ای اختیار ادرارش را از کف داد ودر صحن امامزاده ادرار کرد...
مردم خشمگین شدند وبه سمت او هجوم بردند وخواستند که اورا بکشند...
مرد که هوش وفراستی بسیار داشت گفت:
ایهاالناس!من قادر به ادرارکردن نبودم امامزاده مرا شفا داد...
به یکباره مردم ادرار او را به عنوان تبرک به سروصورت خود مالیدند....
مردم مذهبی ما اینگونه اند وبس...
پاسخ:
مردم مذهبی ما در زبان مردم ضد مذهب همین گونه اند...
مردم مذهبی در زبان مردم عاقل، همان مردمی هستند که حکومت شاه را سرنگون کردند و به جایش حکومت اسلامی سر کار اوردند...
مردم مذهبی که 8 سال جانش را کف دست گرفتند و روی کورش و داریوش و نادر و ... را سفید کردند...
مردم مذهبی را ببینید، نه "مذهبی نما" را ...
به صرف داستانی که آدم های عاقل از ان استنباط نمی کنند، چه چیزی را زیر سوال می برید؟ مردم مذهبی را؟ یا مذهب را؟
۱۰ خرداد ۹۵ ، ۱۵:۴۹ محمد حسین بهارستانی
خیلی خش
عالی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی