حکمت ما

نوشته های یک وبلاگ نویس وابسته به نظام

حکمت ما

نوشته های یک وبلاگ نویس وابسته به نظام

اگر مسئله هسته ای به سپاه واگذار می شد!

دوشنبه, ۴ خرداد ۱۳۹۴، ۱۰:۲۸ ق.ظ

سپاهسال های متمادی و در دوره های سیاسی مختلف در ایران اسلامی، شاید مسئله هسته ای تنها مسئله ای باشد که همیشه محور انعطاف های بیشماری بوده است.

هر دولتی برای این مسئله، تلاش خود را کرد و آزادانه اجازه استفاده از تمام ظرفیت های موجود برای پیشبرد این فناوری را داشت. اتفاقات زمان دولت اصلاحات، که تیم مذاکره کننده آن، امروز رییس قوه مجریه و زیر مجموعه آن را تشکیل می دهند، به یاد همه مانده است، خاطراتی تلخ که این روزها و با اتفاقاتی که می افتد انگار کم کم بی رنگ می شوند !!!

شاید حرکت پر افت و خیز تیم های مذاکره کننده هسته ای و گرایش های دولت های مختلف در قبال این مسئله، بیشترین عوامل رکود یا رونق در حرکت جلو رونده آن بوده اند. به این فکر کنیم که اگر در همه این زمانها یک تفکر بر این محور ساری و جاری بود، الان در چه موقعیت بهتری نسبت به گذشته بودیم ...

اما ای کاش به زودی زود، فرصتی دست دهد و تمامی مجموعه هسته ای و مسئولیت حفظ، نگهداری، پیشبرد و پیشرفت آن به عهده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گذاشته شود. و به نوعی مسئول اصلی آن نماینده مقام معظم رهبری در سپاه تعیین گردد. آن وقت این مسئله مهم و اساسی در کشورمان در بالا و پایین اعتقادات مسئولین ما و در دوری و نزدیکی آنها و تفکرشان به غربی ها، بالا و پایین نمی شود. شاید بتوان آن را تا حدی به موضوع "فرماندهی کل قوا" در اوایل جنگ تشبیه کرد !!!(تفاوت آن فقط خیانت بنی صدر بود که امروز ان شاءالله وجود ندارد)

آن روز ان شاءالله جواب زیاده خواهی دشمن در مسئله هسته ای، مانند دست اندازی به مراکز نظامی، سرب داغ خواهد بود...

امام فرمود:

اگر سپاه نبود کشور هم نبود

روزی هم می رسد که باید گفت: اگر سپاه نباشد، انرژی هسته ای هم نیست ...

نظرات  (۱)

با سلام و احترام؛
مطلب شما در پایگاه اینترنتی و بسته فرهنگی عمارنامه منتشرگردید.
http://www.ammarname.ir/node/114812
ما را از بروزرسانی خود آگاه
و با درج بنر و یا لوگو در وبگاه خود یاری نمایید .
موفق و پیروز باشید .
http://ammarname.ir -- info@ammarname.ir
یا علی

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
تجدید کد امنیتی